9 am to 6 pm

Monday to Friday

Fco. Medina Ascencio Local 46 Inside Sunscape

Puerto Vallarta.

+52 (322) 148 3701

info@exclusive-realtors.com

Compare Listings

Гранти Для Малого Бізнесу: Хто Та Як Їх Зможе Отримати

Доступ до спільноти переможців попередніх двох фаз, нетворкінг. Якщо лист не прийшов протягом декількох хвилин, будь ласка, перевірте папку Спам. Головні матеріали Forbes Ukraine у розсилці від digital шеф-редактора Віктора Кіщака.

гранти на малий бізнес

Посилання на онлайн-форми та усі деталі щодо вимог і розподілу грантівтут. Прийом документів та відбір проєктів триватиме до 31 березня. Але кількість учасників, схоже, буде обмежена через вимогу грантодавця, згідно з якою для отримання співфінансування підприємство спочатку має отримати банківський кредит. Допомогу надають як підприємцям-початківцям, так і людям, котрі вже мають досвід у бізнесі. Подавати заявки на гранти потрібно черезПортал Дія. Для подання заяви необхідно спочатку зареєструватися на сайті USAID.

Цибуля Неочікувано Здешевшала

На грант можуть подавати приватні підприємства будь-яких форм реєстрації, об’єднання виробників сільськогосподарської продукції, комунальні підприємства. Умовах описано, які культури можна вирощувати, скільки людей треба брати на постійну та сезонну роботи. Ще одна вимога – офіційне оформлення працівників. Якщо умови не будуть виконані, грант доведеться повернути.

У Мінагрополітики Спільно З Експертами Та Громадськістю Обговорили Антикорупційну Програму

Нещодавно заступник міністра економіки Тарас Качка розповів, що в Мінекономіки “були плани на десятки мільярдів гривень” для реалізації програм “єРобота”, але в бюджеті таких грошей немає. Кредити видають уповноважені банки, загалом їх 45 (тобто більша частина українських банків). Детальні умови програми та порядок подавання заявки тут. «Сьогодні ми затвердили три програми грантового фінансування, ще три програми буде схвалено найближчим часом», – сказав 21 червня прем’єр-міністр Денис Шмигаль. Грантова програма на $1 мільйон для креативних підприємців від МКІП та Київської школи економіки. Бюджет проєкту“Erasmus для молодих підприємців — Україна”– three мільйони євро.

Про це повідомилоМіністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територійіз посиланням на сайт представництва Help – Hilfe zur Selbsthilfe в Україні, передає Укрінформ. На сьогодні регіонами-лідерами, де мешкає найбільше переможців грантових програм, є Львівщина, Київ та Рівненська область. Програму можна комбінувати з іншими кредитними продуктами, зокрема з “5-7-9”. Однак є низка вимог до вітчизняних експортів, детальніше за лінком. Матеріали з плашкою PROMOTED та НОВИНИ КОМПАНІЙ є рекламними та публікуються на правах реклами. Редакція може не поділяти погляди, які в них промотуються.

Гранти ж зазвичай націлені розв’язання певних чітко позначених завдань. У заяві потрібно вказати, крім базової контактної інформації, кількість найманих працівників, за наявності зазначити вебсайт та відомості про отримання державної допомоги раніше, а також надати бізнес-план. Головна умова проєкту – підприємці мають сплатити податки та ЄСВ на суму ґранту упродовж трьох років, створивши щонайменше 25 робочих місць. Грант можна витратити на зарплату працівників, оплату консультаційних послуг, купівлю обладнання, науково-дослідні та дослідно-конструкторські роботи, маркетинг. Мета програми — створення нових компаній та робочих місць у сфері високих технологій, а також збільшення ІТ-експорту.

Так, наприклад, можна отримати фінансування для розвитку агро-бізнесу. Наразі йдеться про поповнення статутного капіталу Фонду на four hundred млн грн. Потенційно, як вказано в пояснювальній записці, підготовленій Мінекономіки, обсяги проєкту можуть сягнути 10 млрд грн упродовж 24 місяців. У 2022-му на його реалізацію потрібно 1 млрд грн бюджетного фінансування.

Крім цього, деякі банки запустили пільгові кредитні програми у межах для придбання генераторного та іншого обладнання. Наприклад, ПриватБанк пропонує це за ставкою 0% з авансом 10% і з можливістю придбати не лише генератор, а й Starlink. Також уряд у жовтні розширив програму, дозволивши брати кредити мікро-, малому чи середньому бізнесу, який повністю або частково втратив потужності через війну. Загалом від початку запуску “5-7-9%” бізнес залучив 161,86 млрд грн, із них за час воєнного стану — 72 https://ucf.in.ua/en/archive/5f1ada5c4fd9e07e641bdcb3,24 млрд грн. Це найголовніша програма пільгового кредитування в Україні.

img

Realtors Exclusive

Related posts

Як Вимкнути Рекламу На Телефоні Android Чи Iphone Інструкція Рбк Украина

Аби Google припинив видавати російські результати на...

Continue reading
by Realtors Exclusive

Пять Правил Абитуриента Для Поступления На Бюджет

Факультет инновационных технологий питания и...

Continue reading
by Realtors Exclusive

Добірка 17 Українських Телеграм-каналів Про Кіно

Як можна здогадатися з назви, тут публікуються нові...

Continue reading
by Realtors Exclusive