Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара : Гранти та конкурси
Наша команда щодня моніторить десятки спеціалізованих ресурсів, де розміщуються оголошення про актуальні грантові конкурси. Гортайте сторінку і знаходьте можливості для розвитку бізнесу, реалізації соціальних проєктів, зміцнення громадянського суспільства. З моменту створення улітку 1976 року Фонд сприяє проведенню досліджень в областіісторичнихтагуманітарнихнаук. (Дисципліниархеологія,історія,історія мистецтва,історія права). Програма науково-технічного співробітництва COST – це інструмент ЄС для створення та підтримки міжнародних наукових та інноваційних мереж, що називаються COST Actions. Дії COST допомагають зв’язати дослідницькі ініціативи по всій Європі та дають змогу вченим розвивати свої ідеї, ділячись ними зі своїми колегами, що стимулює їх дослідження, кар’єру та інновації. Створення Фонду є одним з ключових кроків з реформування системи фінансування науки в України.
З 2005 року ІVF підтримує проекти за участю партнерів з України. Зверніть увагу, що актуальна інформація про двосторонні конкурси науково-дослідних проектів у межах міжурядових угод, які адмініструє Міністерство освіти і науки України, розміщена на сайті Міністерства за посиланням. Український фонд стартапів за підтримки Міністерства освіти і науки України запускає програму грантової підтримки проєктів подвійного призначення задля підвищення обороноздатності країни та поствоєнної відбудови. Якщо Ви б хотіли проявити себе як науковця та посприяти розвитку науки серед молоді України, цей конкурс стане ідеальною для цього можливістю, адже він здійснюється за підтримки Міністерства освіти і науки України. Також підтримується двостороннє наукове співробітництво університетів і дослідницьких центрів. Процедура висунення наукових робіт для участі у конкурсах на здобуття премій, грантів, стипендій та інших відзнак відбувається відповідно до встановлених вимог і термінів установ і організацій, які забезпечують проведення конкурсів. Конкурс відкритий для будь-яких науково-дослідних груп закладів вищої освіти, наукових установ, підприємств у статуті яких зазначається діяльність із проведення наукових досліджень України, та науково-дослідних груп установ Литовської Республіки.
Заявку на участь у стипендіальній програмі має подавати керівник проєкту від імені дослідницьких груп з України через онлайн-форму на порталі. До заявки мають додаватися деталізований https://www.0352.ua/list/429950 бюджет проекту, генеральний план, технічно-економічне обґрунтування проекту та копія статуту. Програма розроблена за погодження Міністерства освіти й науки України.
• підвищує обороноздатність країни та сприяє швидкій післявоєнній відбудові. 🔸покращенню розуміння ролі підґрунтових шарів в адаптації до змін клімату та пом’якшенні їх наслідків. Перелік і форми документів, вимоги до їхнього оформлення, процедуру подання та контактну інформацію можна переглянути тут. На каналі розміщуємо вебінари та майстер-класи, щоб роз’яснювати все про гранти.
Дослідницькі групи можуть складатися від 2 до 5 (і більше) осіб. На сьогодні з метою розвитку української науки існує багато можливостей для дослідників в контексті отримання фінансування або допомоги для вчених. Однак, мало хто знає, що актуальні гранти можна шукати й за допомогою наукометричних баз даних. Важлива примітка, що така версія існує тільки за умови повного доступу у Scopus або Web of Science.
Інші напрями, погоджені наглядовою радою Національного фонду досліджень України. Документи до подання – заповнена он-лайн форма заявки. З 110 країн світу (з них 14 з Польщі, 11 з Румунії, по 10 з України та Росії, 6 з Узбекистану, 5 з Вірменії, по 3 з Білорусії, Литви, Латвії та Казахстану, по 2 з Естонії та Грузії, і т . Д.). Корпорація IBM – найбільша транснаціональна корпорація в світі в області інформаційних технологій. Корпорація створена в 1911 році як Computing – Tabulating – Recording Company шляхом об’єднання трьох компаній, які виготовляли перфокартні табулятори та іншу офісну продукцію, а з 1924 р назву змінили на IBM. На сьогодні корпорація має 7 філій і 9 лабораторій в різних країнах світу. Обов’язкова вимога до претендентів – знання української, англійської або французької мов.
Національний фонд досліджень України було створено Постановою Кабінету Міністрів України від 4 липня 2018 року № 528, якою також затверджено Положення про Національний фонд досліджень України. Галузь досліджень – перевага надається дослідженням в галузі природничих, технічних наук, медицини. Напрямок дослідження має бути актуальним для європейського наукового простору і мати практичний результат. Перевага буде надаватися аспірантам, які знаходяться на завершальній стадії написання дисертаційних робіт, а також студентам канадських університетів і громадянам / резидентам Канади. 2 рекомендації від докторів наук, які знайомі з претендентом і його роботою. Івана Коляски надає щорічні стипендії аспірантам і науковим співробітникам з України для стажування в Альбертському університеті. Гранти фінансуватимуться Європейським Союзом через проєкт «EURIZON H2020» для забезпечення можливості українським дослідницьким групам продовжувати наукову роботу дистанційно.
Державні стипендії, премії та гранти для науковців України
Фонд розташований в Арлінгтоні (Вірджинія, США), має представництва в Україні (Київ), Казахстані (Алмата), Росії (Москва), Азербайджані (Баку, з 2010 року) і Йорданії (Амман, з 2010 року). Фонд Герди Хенкель – приватна організація, діяльність якої спрямована на підтримку наукових проектів, проведення наукових конференцій та надання стипендій німецьким та іноземним аспірантам, які проводять дослідження в галузі гуманітарних наук. Основною метою програми є надання можливості науковцям з українських університетів продовжувати свої дослідження в університетах штату Парана впродовж терміну до двох років. Очікується, що до програми буде долучено до 50 науковців, що мають наукове звання доктора наук, і які працюють або працювали в університетах України над розробкою дослідницьких проєктів. Ці викладачі отримають можливість викладати та підвищувати кваліфікацію в університетах штату Парана. Подати заявку на гранти ЄДР можуть як перспективні молоді вчені, так і досвідчені науковці – лідери у своїй сфері. Ніяких обмежень по громадянству і віку здобувачів, а також за тематичними напрямками досліджень не передбачено.
Щоб отримати грант, можливо, вам знадобиться допомога з написання грантової заявки. Зверніть увагу на наші послуги:
Зустрічі мають проводитися упродовж не менше п’яти днів на одну зустріч. Підтримуються проекти, в яких молодь хоче втілити зміни у власному середовищі. Заявник на отримання гранту може бути або приватною або юридичною особою.
✅Проєкт підтримки у сфері нанотехнологій, передових матеріалів та нових виробничих процесівFIT-4-NMPпропонує безкоштовну підтримку будь-якого типу Ваших зусиль щодо участі у Horizon Europe у сфері NMP. Згідно з зазначеною постановою Національний фонд досліджень є правонаступником прав та обов’язків Державного фонду фундаментальних досліджень, який припиняється в результаті реорганізації шляхом приєднання до Національного фонду досліджень. Тривалість стипендії – від трьох до шести місяців (з квітня по березень). Перевага надається довготривалим дослідженням – до 6-ти місяців.